ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות

חדש!!! מלפפון לב ומלפפון כוכב בעין יהב

המלפפונים גדלים בעיצוב מיוחד הודות לשיטת גידול שנשמרת בסודיות. מצוינים כדי לעודד סקרנות אצל ילדים ולגרום להם לאכול ירקות בריאים. מי אמר שמלפפון הוא משעמם? (מתוך אתר NRG)

מגדלי הירקות הגדולים בישראל במושב עין יהב מגדלים הצליחו לגדל מלפפונים בצורה של לב וכוכב. העיצוב המיוחד מושג הודות לשיטת גידול שנשמרת בסודיות.

 המלפפונים המעוצבים מתאימים לחובבי גורמה ואירוח יוקרתי שמפתיעים את האורחים עם עיצובים מיוחדים בצלחות ההגשה. הם מצוינים כדי לעודד סקרנות אצל ילדים ולגרום להם לאכול ירקות בריאים.

 הירקות המיוחדים גדלים במשק של רמי שדה, המשמש גם כאגרונום הראשי של האגודה השיתופית "יופי של ירקות". היבול השבועי אינו גדול ומסתכם במאות ק"ג שנמכרים לצרכנים בחנויות ירקות מתמחות ברחבי הארץ. 

 המלפפונים המיוחדים גדלים בעין יהב לאורך כל השנה, להוציא את שיאה של עונת הקיץ שבה מושבת כל הגידול החקלאי בערבה כדי לבצע ניקיון מוחלט של שטחי הגידול ממזיקים.

 דניאל לב, מנכ"ל האגודה השיתופית של חקלאי עין יהב, אמר שהאגודה מתכוונת להרחיב גידול הפירות והירקות מיוחדים לאזורים נוספים בארץ ומגייסת לצורך כך חקלאים וקיבוצים. כך יובטח סל מלא של מוצרים ורציפות אספקה לחנויות ולרשתות בכל השנה ותמורה הוגנת לחקלאים. 

לכתבה המלאה באתר NRG לחצו כאן


פרסומים נוספים

http://www.tmoshavim.org.il/index.aspx?id=4512&itemID=7578

http://www.perot.org.il/Klali/haklaut/BigPumpkin.htm

http://www.agronet.co.il/pages.asp?p=1511

http://www.imaba.co.il/article.php?pid=3589

http://nocamels.com/2014/04/israels-latest-invention-the-heart-shaped-cucumber/

פרסום ראשון :06/04/2014 10:24:06
עדכון אחרון :06/04/2014 11:05:35