ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות
אגודת "יופי של ירקות" הקימה מרכז לוגיסטי בחצב אגודת "יופי של ירקות", משווקת הירקות הגדולה בשוק הישראלי, הקימה מרכז לוגיסטי במושב חצב. המרכז ישמש נקודת מעבר ושיווק לכ-10 אלף טון של עגבניות, פירות הדר, פלפלים, אבטיחים, מלון ועוד בהיקף כספי של כ-50 מיליון שקל בשנה.
להמשך לחץ כאן
הדור החדש של החצילים מגיע לשווקים חובבי החצילים ישתחררו מהצורך לנחש את כמות הגרעינים בירק ויוכלו לקנות אותו מספר ימים לפני הכנתו ללא חשש.
להמשך לחץ כאן
חדש, חצילים ללא גרעינים היקף היבול צפוי להגיע ל-8000 טון שחלקם ישווקו לרוסיה וחלקם ימכרו בארץ. למרות יתרונותיו, מחיר החציל ללא גרעינים יהיה דומה למחירם של חצילים רגילים
להמשך לחץ כאן
בשורה לחובבי החצילים הדור החדש של החצילים מגיע לשווקים – ללא גרעינים ועם אורך חיים של שבועיים
להמשך לחץ כאן
איגוד החקלאים הדרומי כבש גם את יתר הארץ התארגנות קטנה של חקלאים מהערבה שביקשו לשווק יחד פירות וירקות כדי לחזק את כוחם מול הרשתות והמפעלים הגדולים התחזקה מאוד בשנה האחרונה והתרחבה לכל הארץ. כעת מתכננים המארגנים את הצעד הבא: מפעל שיתחרה בסנפרוסט. (מתוך אתר כלכליסט)
להמשך לחץ כאן
בעין יהב מציגים: חרקים נגד מזיקים מיליוני חרקים טורפים יפוזרו בחודש הקרוב בחממות במושב עין יהב. החרקים ישמשו כמדבירים ביולוגיים שייחסלו את המזיקים הפוגעים בגידולים ללא שימוש בחומרים כימיים
להמשך לחץ כאן
הדברה טבעית: 80 מיליון חרקים טורפים יפוזרו בערבה. החרקים אמורים לבצע בחממות הערבה הדברה טבעית ולאכול מזיקים שפוגעים בגידולים החקלאיים. (מתוך אתר globes)
להמשך לחץ כאן
רמי מסביר לבן כספית למה מפזרים חרקים בחממות איך עושים שימוש מועיל בכ-80 מיליון חרקים טורפים?
להמשך לחץ כאן
חרקים טורפים יפוזרו בשדות עין יהב החרקים הטורפים מגיעים לעין יהב לאחר שבשיאו של הקיץ נערכה השבתה יזומה של כל הגידולים לתקופה של כחודש ימים. (מתוך אתר agronet)
להמשך לחץ כאן
80 מיליון חרקים טורפים יפוזרו בערבה רמי שדה, אגרונום אגודת "יופי של ירקות" של חקלאי עין יהב, מספר שאספקת החרקים מתנהלת כמבצע צבאי. (מתוך אתר news1)
להמשך לחץ כאן
סך הכל 39 פרסומים בתקשורת
1  2  3  4