ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות
איגוד החקלאים הדרומי כבש גם את יתר הארץ התארגנות קטנה של חקלאים מהערבה שביקשו לשווק יחד פירות וירקות כדי לחזק את כוחם מול הרשתות והמפעלים הגדולים התחזקה מאוד בשנה האחרונה והתרחבה לכל הארץ. כעת מתכננים המארגנים את הצעד הבא: מפעל שיתחרה בסנפרוסט. (מתוך אתר כלכליסט)
להמשך לחץ כאן
בעין יהב מציגים: חרקים נגד מזיקים מיליוני חרקים טורפים יפוזרו בחודש הקרוב בחממות במושב עין יהב. החרקים ישמשו כמדבירים ביולוגיים שייחסלו את המזיקים הפוגעים בגידולים ללא שימוש בחומרים כימיים
להמשך לחץ כאן
הדברה טבעית: 80 מיליון חרקים טורפים יפוזרו בערבה. החרקים אמורים לבצע בחממות הערבה הדברה טבעית ולאכול מזיקים שפוגעים בגידולים החקלאיים. (מתוך אתר globes)
להמשך לחץ כאן
רמי מסביר לבן כספית למה מפזרים חרקים בחממות איך עושים שימוש מועיל בכ-80 מיליון חרקים טורפים?
להמשך לחץ כאן
חרקים טורפים יפוזרו בשדות עין יהב החרקים הטורפים מגיעים לעין יהב לאחר שבשיאו של הקיץ נערכה השבתה יזומה של כל הגידולים לתקופה של כחודש ימים. (מתוך אתר agronet)
להמשך לחץ כאן
80 מיליון חרקים טורפים יפוזרו בערבה רמי שדה, אגרונום אגודת "יופי של ירקות" של חקלאי עין יהב, מספר שאספקת החרקים מתנהלת כמבצע צבאי. (מתוך אתר news1)
להמשך לחץ כאן
החיפושית שתציל את גידולי החקלאות בנגב למלחמה בכנימות המשחיתות פלפלים בעין יהב מצטרפת שחקנית חיזוק בדמות פרת משה רבנו שתביא לחיסולן ותייתר את הצורך בריסוס. (מתוך אתר nrg.co.il)
להמשך לחץ כאן
ג´וק בפלפל: 80 מליון חרקים יפוזרו בערבה המטרה: להגן על הפלפלים של מושב עין יהב מפני מזיקים • לא נשקפת שום סכנה לבני אדם.
(מתוך ישראל היום)
להמשך לחץ כאן
המכירות גדלו ב-50% אגודת יופי של ירקות מהערבה הגדילה את מכירותיה ב-50% (מתוך עיתון קו למושב)
להמשך לחץ כאן
שיא של 180 מיליון שקל בהיקף המכירות עין יהב מסכמת שנה מוצלחת במיוחד (מתוך עיתון עסקי מזון)
להמשך לחץ כאן
סך הכל 60 פרסומים בתקשורת
1  2  3  4  5  6