ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות
החיפושית שתציל את גידולי החקלאות בנגב למלחמה בכנימות המשחיתות פלפלים בעין יהב מצטרפת שחקנית חיזוק בדמות פרת משה רבנו שתביא לחיסולן ותייתר את הצורך בריסוס. (מתוך אתר nrg.co.il)
להמשך לחץ כאן
ג´וק בפלפל: 80 מליון חרקים יפוזרו בערבה המטרה: להגן על הפלפלים של מושב עין יהב מפני מזיקים • לא נשקפת שום סכנה לבני אדם.
(מתוך ישראל היום)
להמשך לחץ כאן
המכירות גדלו ב-50% מנכ"ל "יופי של ירקות", דניאל לב, אמר שהגידול החד במכירות הושג הן הודות לגידול בהכנסות של חקלאי עין יהב והן מהצטרפותם של קיבוצים וחקלאים נוספים לשיווק באמצעות האגודה.
להמשך לחץ כאן
בעין יהב יש סיבה לחגיגה המכירות גדלו ב-50% לשיא של 180 מיליון שקל (talniri)
להמשך לחץ כאן
יופי של ירקות הפכה למשווקת הגדולה במדינה צפו בפרסום בפייסבוק
להמשך לחץ כאן
אגודת יופי של ירקות מהערבה הגדילה את מכירותיה ב-50% האגודה שהפכה לגוף מגדלי הירקות הגדול בישראל ולמשווקת הירקות הגדולה בארץ, הגדילה את היקף המכירות שלה מ-120 מליון שקלים ל-180 שקלים בעונה הנוכחית.
להמשך לחץ כאן
המכירות גדלו ב-50% לשיא של 180 מיליון שקל חקלאי הערבה יחגגו את סיום השנה החקלאית באירוע המוני בהשתתפות נציגי רשתות השיווק וסיטונאים עם קובי מימון, נמרוד הראל ולהקת אוברטון.
להמשך לחץ כאן
גידול מזון אקולוגי ביופי של ירקות אתר משרד החוץ מדווח על גידול מזון אקולוגי ביופי של ירקות. אתם מוזמנים לקרוא איך אנו שומרים על בריאות הפירות והירקות שכולנו צורכים.
להמשך לחץ כאן
חריף? קבלו ממרחים שיחרכו לכם עוד יותר את הפה אחרי החלק הראשון של הממרחים החריפים מהשבוע שעבר, הגיע הזמן להסלים את העוצמה: הפעם - מתכונים עם פלפל הבנרו
להמשך לחץ כאן
מהערבה לחלל: פרויקט של נאס´´א בשיתוף עם חקלאי עין יהב
להמשך לחץ כאן
סך הכל 39 פרסומים בתקשורת
1  2  3  4