ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות
הפלפלים החריפים ביותר והאבטיחים המתוקים תערוכת אגרו-משוב 2013: תראו את הפירות והירקות שלא תמצאו במכולת השכונתית. עלי תרד ענקיים, חצילים ססגוניים ועוד.
להמשך לחץ כאן
מגייסים את השמש נגד מזיקים חקלאי הערבה מגייסים את השמש למלחמה טבעית במזיקים: עורכים השבתת גידולים בקיץ לטובת חיטוי סולארי ואקולוגי
להמשך לחץ כאן
Top 12 new fruit and vegetables Top 12 new fruit and vegetables species developed in Israel
להמשך לחץ כאן
הקוקטייל שישמור על הפלפלים נקיים מחומרי הדברה וממזיקים החקלאית "יופי של ירקות" מעין יהב, משתמשת בקוקטייל אויבים טבעיים, המורכב מארבעה חרקים טורפים, הניזונים מהחרקים הצמחוניים. (מתוך אתר agro.mashovgroup.net)
להמשך לחץ כאן
היקף המכירות גדל ל-120 מיליון שקל אגודת "יופי של ירקות" ממושב עין יהב, הפכה למשווקת הירקות הטריים הגדולה בישראל לאחר שהגדילה את היקף המכירות ל-120 מיליון שקל בעונת 2012. זהו גידול של 80% לעומת השיווק בעונת 2011 שהגיע ל-67 מיליון שקל.
(מתוך אתר foodis.co.il)
להמשך לחץ כאן
עכשיו בבסטה: פלפלים חיים שלו, ממסעדת השקד ברחוב החשמונאים בתל אביב, ומגדל הפלפל יואב אסא, מאגודת "יופי של ירקות" במושב עין יהב, עושים קצת סדר בשלל האפשרויות. (מתוך אתר וואלה אוכל)
להמשך לחץ כאן
נפתחה עונת הפלפל החריף בישראל החלה העונה של הפלפל החריף ביותר בישראל - פלפל הבנרו שהוא פי 150 עד 300 חריף מפלפל רגיל. לאמיצים בלבד. (מתוך אתר ערוץ 7)
להמשך לחץ כאן
טכנולוגיה נגד טרור כימי משמשת להגנה על הירקות שלנו באגודה החקלאית ´יופי של ירקות´ בעין יהב, מבצעים פיקוח כולל בדיקות של האוויר והמים באזור גידול הירקות ודגימת מהשדות לאורך כל תהליך הגידול, כדי לוודא שאין בהם שרידי חומרי הדברה או חיידקים.

להמשך לחץ כאן
הפלפל הגדול בעולם מקבץ כתבות מהאינטרנט אודות שיא הגינס של עין יהב
להמשך לחץ כאן
סך הכל 39 פרסומים בתקשורת
1  2  3  4