ירקות ופירות עין יהב

מן העיתונות     כתבו עלינו באינטרנט     כל הקטגוריות
היקף המכירות גדל ל-120 מיליון שקל אגודת "יופי של ירקות" ממושב עין יהב, הפכה למשווקת הירקות הטריים הגדולה בישראל לאחר שהגדילה את היקף המכירות ל-120 מיליון שקל בעונת 2012. זהו גידול של 80% לעומת השיווק בעונת 2011 שהגיע ל-67 מיליון שקל.
(מתוך אתר foodis.co.il)
להמשך לחץ כאן
עכשיו בבסטה: פלפלים חיים שלו, ממסעדת השקד ברחוב החשמונאים בתל אביב, ומגדל הפלפל יואב אסא, מאגודת "יופי של ירקות" במושב עין יהב, עושים קצת סדר בשלל האפשרויות. (מתוך אתר וואלה אוכל)
להמשך לחץ כאן
נפתחה עונת הפלפל החריף בישראל החלה העונה של הפלפל החריף ביותר בישראל - פלפל הבנרו שהוא פי 150 עד 300 חריף מפלפל רגיל. לאמיצים בלבד. (מתוך אתר ערוץ 7)
להמשך לחץ כאן
טכנולוגיה נגד טרור כימי משמשת להגנה על הירקות שלנו באגודה החקלאית ´יופי של ירקות´ בעין יהב, מבצעים פיקוח כולל בדיקות של האוויר והמים באזור גידול הירקות ודגימת מהשדות לאורך כל תהליך הגידול, כדי לוודא שאין בהם שרידי חומרי הדברה או חיידקים.

להמשך לחץ כאן
הפלפל הגדול בעולם מקבץ כתבות מהאינטרנט אודות שיא הגינס של עין יהב
להמשך לחץ כאן
עונה מוצלחת למגדלי הפלפלים בערבה עונה מוצלחת למגדלי הפלפלים בערבה ובחבל אשכול – נהנו מעליה של 17% בהכנסות בשוק הישראלי
להמשך לחץ כאן
שיא עולמי במושב עין יהב: הפלפל הגדול בעולם יופי של ירקות גאה להציג: הפלפל הגדול בעולם
להמשך לחץ כאן
לחץ כאן לקישור המצורף
להמשך לחץ כאן
יום פתוח ערבה- תערוכה חקלאית הגדולה בארץ לפרטים יש להיכנס לקישור המצורף.
להמשך לחץ כאן
מפגש עם התמר הגדול ביותר בעולם בחוות הניסיונות עדן בעמק המעיינות, הניב השנה לראשונה עץ התמר שרקמה ממנו יובאה מערב הסעודית, את התמר הגדול בעולם. הפרי העסיסי מתוק כמו התמר הרגיל, אך עשיר וגדול יותר. יעל געתון, חדר החדשות - הצפון והעמקים 04-11-2012
להמשך לחץ כאן
סך הכל 60 פרסומים בתקשורת
1  2  3  4  5  6